Prof. Dr. Yahaya bin Md Sam (VK07)

Prof. Dr. Yahaya bin Md Sam (VK07)

Pengarah / Director

07-5530193 | yahaya@utm.my

Profesor Madya Dr. Mat Naim Bin Abdullah @ Mohd Asmoni (DS54)

Profesor Madya Dr. Mat Naim Bin Abdullah @ Mohd Asmoni (DS54)

Timbalan Pengarah (Peningkatan Kualiti Akademik)

07-5531249 |matnaim@utm.my

Profesor Madya Dr. Maisarah binti Mohamed Saat (DS54)

Profesor Madya Dr. Maisarah binti Mohamed Saat (DS54)

Timbalan Pengarah (Pemantauan Kualiti Akademik) / Deputy Director (Academic Quality Monitoring)

07-5531249 | maisarahsaat@utm.my

Encik Mohd Syazli Bin Md Tahir (NA48)

Encik Mohd Syazli Bin Md Tahir (NA48)

Timbalan Pengarah (Kualiti Perkhidmatan & Pengurusan Risiko) / Timbalan Pendaftar / Deputy Director (Service Quality & Risk Management) / Deputy Registrar

013-7202594 | msyazli@utm.my

 

Puan Norhaida binti Hamdan (WA48C)

Puan Norhaida binti Hamdan (WA48C)

Pengurus (Pengurusan Risiko & Audit Perkhidmatan) / Manager (Risk Management & Audit Service )

07-55330067 | nhaida@utm.my

Puan Che Noorlia Binti Shaari (NA44)

Puan Che Noorlia Binti Shaari (NA44)

Penolong Pendaftar Kanan (Unit Kualiti Akademik)

07-5531150 | noorlia@utm.my

En. Mohamad Yusoff bin Mohamed Rashid (NA41)

En. Mohamad Yusoff bin Mohamed Rashid (NA41)

Penolong Pendaftar (Unit Peningkatan Akademik)

 yusoff@utm.my

Puan Siti Zarinah Binti Haji Abdul Jalal (NA41)

Puan Siti Zarinah Binti Haji Abdul Jalal (NA41)

Penolong Pendaftar (Kualiti Perkhidmatan & Pengurusan Risiko)

zarinah@utm.my

Puan Hanisah binti Nordin (NA41)

Puan Hanisah binti Nordin (NA41)

Penolong Pendaftar (QRiM UTMKL)

03-21805440 | hanisah@utm.my

Encik Abdul Rahman Sattar bin Salleh (FA29)

Encik Abdul Rahman Sattar bin Salleh (FA29)

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

 abdulrahman@utm.my

Puan Zurina binti Pusiran (N29)

Puan Zurina binti Pusiran (N29)

Setiausaha Pejabat / Office Secretary

07-5531097 | sp-zurina@utm.my

Puan Faeizah binti Muhamad (N22)

Puan Faeizah binti Muhamad (N22)

Pembantu Setiausaha Pejabat KUP / Assistant office secretary

07-5530065 | m-faezah@utm.my

Puan Suziliyana binti Pungut (NA19)

Puan Suziliyana binti Pungut (NA19)

Pembantu Tadbir / Administrative Assistant

07-5530521 | suziliyana@utm.my

En.Ryaimie Edly Bin Rohani (NA22)

En.Ryaimie Edly Bin Rohani (NA22)

PEMBANTU TADBIR (P/O) KANAN

07-5531262 | ryaimie@utm.my

 

En.Aminul Mazan bin Rasman (NA22)

En.Aminul Mazan bin Rasman (NA22)

PEMBANTU TADBIR (P/O) KANAN

07-5531262 | aminul@utm.my

Puan Siti Norrafidah binti Raiff (NA19)

Puan Siti Norrafidah binti Raiff (NA19)

Pembantu Tadbir / Administrative Assistant

07-5531120 | rrafidah@utm.my

Puan Norazwa binti Mohd Soberi (NA19)

Puan Norazwa binti Mohd Soberi (NA19)

Pembantu Operasi Pejabat / General Office Assistant

03–21805351 | norazwasoberi@utm.my

En.Mohd. Ezriq bin Mat Emrin (N11)

En.Mohd. Ezriq bin Mat Emrin (N11)

Pembantu Operasi Pejabat / General Office Assistant

07-5530521 | ezriq@utm.my

En.Mazlan bin Mohd Shuran (N11)

En.Mazlan bin Mohd Shuran (N11)

Pembantu Operasi Pejabat / General Office Assistant

03–21805351 | mazlanshuran@utm.my

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!