HUBUNGI KAMI

Prof. Dr. Shahrin Bin Mohammad
Pro-Naib Canselor (Strategi)
      +607-5530315shahrin@utm.my

Prof. Dr. Muhammad Hisyam Lee
Timbalan Pengarah (Analitik & Penyelidikan Institusi)
      +607-5530264mhl@utm.my

Encik Ahmad Musthafa Bin Jamil
Timbalan Pengarah (Pengurusan Strategi)
      +607-5530007musthafa@utm.my

Prof. Madya Dr. Narina Binti A.Samah
Penyelidik Eksekutif (Pendidikan Tinggi)
      +607-5531244narina@utm.my

Dr. Helen Tan Sui Hong
Penyelidik Eksekutif  (Pengurusan Strategi)
      +607-5531113tansuihong@utm.my

Puan Tan Hooi Luang
Penolong Pendaftar Kanan
      +607-5530323hltan@utm.my

Puan Nur Ardawati Binti Adnan
Penolong Pendaftar
      +607-5530323ardawati@utm.my

Encik Mokhles bin Md Sawal
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan
Ambassador CICT
      +607-5530315mokhles@utm.my

Puan Norhaliza binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
      +607-5532518norhalizaar@utm.my

Cik Norazreen binti Ismail
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
      +607-5532518norazreen@utm.my

Puan Nor Azlinda binti Jasruni
Setiausaha Pejabat
      +607-5530454nazlinda@utm.my

Puan Siti Norhana binti Miswan
Setiausaha Pejabat
      +607-5530093sitinorhana@utm.my

Mrs Nur Ashikin binti Abd Hadi
Pembantu Tadbir (Pengkeranian Operasi)
      +607-5530399nurashikinhadi@utm.my