Prof. Dr. Yahaya bin Md Sam

Prof. Dr. Yahaya bin Md Sam

Pengarah / Director

07-5530193 | yahaya@utm.my
Prof. Madya Dr. Sharifah Kamilah binti Syed Yusof

Prof. Madya Dr. Sharifah Kamilah binti Syed Yusof

Timbalan Pengarah (Pembangunan Kualiti Akademik) / Deputy Director (Academic Quality Development)

07-5530472 | kamilah@utm.my
Dr. Maisarah binti Mohamed Saat

Dr. Maisarah binti Mohamed Saat

Timbalan Pengarah (Pemantauan Kualiti Akademik) / Deputy Director (Academic Quality Monitoring)

07-5531249 | maisarahsaat@utm.my
Puan Khairany Binti Mohd. Kassim

Puan Khairany Binti Mohd. Kassim

Timbalan Pengarah (Kualiti Perkhidmatan & Pengurusan Risiko) / Timbalan Pendaftar / Deputy Director (Service Quality & Risk Management) / Deputy Registrar

07-5530894 | khairany@utm.my
Dr. Adibah binti Abdul Latif

Dr. Adibah binti Abdul Latif

Pengurus (Standard & Peningkatan Kualiti Akademik) / Manager (Academic Standard & Quality Enhancement)

07-5531232 | p-adibah@utm.my
Puan Norhaida binti Hamdan

Puan Norhaida binti Hamdan

Pengurus (Pengurusan Risiko & Audit Perkhidmatan) / Manager (Risk Management & Audit Service )

07-55330067 | nhaida@utm.my
En. Mohamad Yusoff bin Mohamed Rashid

En. Mohamad Yusoff bin Mohamed Rashid

Penolong Pendaftar / Assistant Registrar

07-5530037 | yusoff@utm.my
Puan Che Noorlia Binti Shaari

Puan Che Noorlia Binti Shaari

Penolong Pendaftar / Assistant Registrar

07-5531150 | noorlia@utm.my
Encik Abdul Rahman Sattar bin Salleh

Encik Abdul Rahman Sattar bin Salleh

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat / Information Technology Assistant Officer

07-5530038 | abdulrahman@utm.my

Puan Faeizah binti Muhamad

Puan Faeizah binti Muhamad

Pembantu Setiausaha Pejabat KUP / Assistant office secretary

07-5530065 | m-faezah@utm.my
Puan Zurina binti Pusiran

Puan Zurina binti Pusiran

Setiausaha Pejabat / Office Secretary

07-5531097 | sp-zurina@utm.my
Puan Noor Zalida binti Ibrahim

Puan Noor Zalida binti Ibrahim

Pembantu Tadbir / Administrative Assistant

07-5531120 | zalida@utm.my
Puan Suziliyana binti Pungut

Puan Suziliyana binti Pungut

Pembantu Tadbir / Administrative Assistant

07-5530521 | suziliyana@utm.my
En. 	Aminul Mazan bin Rasman

En. Aminul Mazan bin Rasman

Pembantu Tadbir / Administrative Assistant

07-5531262 | aminul@utm.my
Puan Siti Norrafidah binti Raiff

Puan Siti Norrafidah binti Raiff

Pembantu Tadbir / Administrative Assistant

07-5531120 | rrafidah@utm.my
En. Mohd. Ezriq bin Mat Emrin

En. Mohd. Ezriq bin Mat Emrin

Pembantu Operasi Pejabat / General Office Assistant

07-5530521 | ezriq@utm.my
Puan Hanisah binti Nordin

Puan Hanisah binti Nordin

Penolong Pendaftar / Assistant Registrar

03-21805440 | hanisah@utm.my
Puan Norazwa binti Mohd Soberi

Puan Norazwa binti Mohd Soberi

Pembantu Operasi Pejabat / General Office Assistant

03–21805351 | norazwasoberi@utm.my
En. 	Mazlan bin Mohd Shuran

En. Mazlan bin Mohd Shuran

Pembantu Operasi Pejabat / General Office Assistant

03–21805351 | mazlanshuran@utm.my